•  

  • test

O nas

Daniel. Usługi RTV  – siedziba w Karsinie – pomiędzy Chojnicami a Kościerzyną

„Daniel” oferuje szeroki zakres usług elektrycznych. Wykonujemy pomiary elektryczne, a także montujemy i naprawiamy instalacje elektryczne. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także naprawa sprzętu RTV. Przyjmujemy zlecenia obejmujące podłączenie kuchenek elektrycznych, piecyków, oświetlenia, bojlerów elektrycznych, telewizorów, anten oraz innych urządzeń domowego użytku. Współpracujemy z firmami, instytucjami i Klientami indywidualnymi z województwa pomorskiego. Pracujemy również jako pogotowie elektryczne. Zapraszamy do współpracy!

Przeprowadzamy kompleksowe instalacje urządzeń elektrycznych w domach, biurach oraz innych budynkach użyteczności publicznej. Służymy swoją pomocą przy zakupie sprzętu oraz jego instalacji.

Posiadamy uprawnienia dozoru „D” i eksploatacji „E”, wykonujemy pomiary i protokoły odbiorcze, a także alarmy i monitoring.

Dzięki odpowiednim uprawnieniom i specjalistycznemu sprzętowi świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Solidny, rzetelny i godny zaufania zakład elektroinstalacyjny. Wykonując zlecenia, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu. Robimy wszystko, by Klient był w pełni usatysfakcjonowany u bez obaw mógł korzystać z instalacji i urządzeń elektrycznych w swoim domu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

dsc00367

 

Fotolia_33176430_Subscription_Monthly_M